Tanju Çolak’ın Tavsiyesi Naturaderm Çam Yağı

Saç Dökülmesi Tarih’e Karışıyor !
Saçlarınız Yerinde Kalsın !

Tanju Çolak Naturaderm Çam Yağı’nı Tavsiye Ediyor !

Saçlarınızı yerinde tutamıyor her gün ayna’ya baktığınızda biraz daha saçlarınız seyrelerek döküldüğünü izliyor ne yapabilirim diyerek kara kara düşünüyormusunuz? Saçlarınızın seyrelmesine, dökülmesine, zayıflamasına seyirci kalmayın. Saçlarınıza gerekli değeri veren saç kaybı, saç dökülmesi, yeni saç oluşumunu destekleyen Çam yağından gelen mucizevi doğallığı keşfedin. Naturaderm Çam Yağı %100 bitkiseldir.

Saç köklerinin beslenmesi ve vücut için gerekli olan vitamin ve maddeler alınmadığı taktirde saç kökleriniz zayıflar, saçlı bölgede seyrelme ve açılmalar başlar devamında ise kelleşme sorunu ile karşı karşıya kalırsınız.Saçlarınıza gerekli değeri veren saçlarınızı sağlıklı tutarak yeni saç oluşumunu destekleyen saç dökülmesinin durmasında yardımcı olan Naturaderm Çam Yağı artık Türkiye’de. Naturadem içerdiği bitkisel yağların özelliği ile saçlarınızı korur saçlarınıza gerekli olan özen gösterir. Tanju Çolak’ta Naturaderm Çam Yağı’nı tavsiye ediyor. Tanju Çolak saç dökülmesi sorununa çare olarak gördüğü Naturaderm Çam Yağı sizlerinde kullanmasını öneriyor.

Naturaderm Çam Yağı Nedir ?

Naturaderm Çam Yağı çam yapraklarından üretilen %100 bitksel bir üründür. Naturaderm Çam Yağı bay ve bayanlarda saç dökülmesi sorununun azalmasına, saç ömrünün uzamasına yardımcı olur. Saç köklerine etki ederek saçlarınızın beslenmesine daha sağlıklı ve daha güçlü saçlara sahip olmanıza katkı sağlayan yan etkisi bulunmayan bitkisel bir takviyedir.

SAÇ ÇIKARICI ÇAM YAĞI ERKEK VE KADINLAR İÇİN FORMÜLİZE EDİLMİŞTİR.

Naturaderm Çam Yağı Etkileri !

- Saçlarınızı korur.
– Yeni saç oluşumunu destekler.
– Saç dökülmesi sorununun azalmasına yardımcı olur
– Saç ömrünün uzamasına etkide bulunur.
– Daha sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmanızı sağlar.
– Saçlarınız için gerekli vitaminleri sağlar.
– İnce telli saçlara hacim kazandırır.
– Saç’ta oluşan renk kaybını engellemede yardım eder.
– Kepek oluşumunu engellemede yardımcı etkendir.
– Saç derisini besler.

Naturaderm Çam Yağı İçeriği !

Naturaderm Çam Yağı %100 bitkisel çözüm %60 çam yağı – %20 yılang yağı – %20 sarımsak yağıNaturaderm’in içerğinde bulunan özel bitkisel yağlar; Sarımsak Yağı – Çam Yağı – Saw Palmetto – Demir – Yılang Yağı – Ginko Biloba – Çinko – Biotin bulunmaktadır.